Станом на 01.01.2024 року

В закладі дошкільної освіти виховується 106 дітей

ГРУПА № 1 (СТАРШИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК, 9 ДІТЕЙ)Тут гарненькі в нас малятка: Перша група – це «Курчатка», Начеколо мами квочки, Бігають малі клубочки!В логопедичній групі №1 9 малюків.Про них дбають вихователі Величко Тетяна Олексіївна, Остроушко Ірина Анатоліївна, вчитель-логопед Пащенко Олена та помічник вихователя .Дітлахи у цій групі чуйні, спостережливі та кмітливі. Мабуть тому, що вихователі намагаються вже змалечку дати своїм «курчаткам» не тільки знання та навички, а й зерна добра та любові.

ГРУПА № 2 (РАННІЙ ВІК, 14 ДІТЕЙ)В групі "Сонечко" малята Сяють наче промінці: І співають, і танцюють, То ж вони в нас молодці! Як сонячне проміння зігріває Землю, так оточили любов’ю та турботою своїх вихованців педагоги першої молодшої групи №2 Педан Тетяна Сергіївна.Малюкам усе цікаво, вони із задоволенням пізнають навколишнії світ. Специфіка пізнавальних здібностей дітей третього року життя дозволяє дітям ефективно сприймати навчальний процес, формує позитивне ставлення до нього. А про затишок у групі дбає працьовита та невтомна помічник вихователя Євгенія.

ГРУПА № 3 (СЕРЕДНІЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК, 16 ДІТЕЙ)Ось третя група, що «Бджілкою» зветься, Кожному справа цікава знайдеться: Тут працелюбні усі малюки, Дуже пишаються ними батьки. Розумними та кмітливими зростають діти у групі №3.Їх вихованням займається вихователь Паймолова Олена Радіонівна.Вони щодня відкривають дітям нові знання. Діти сприймають учбовий матеріал легко, із задоволенням. Вони, як працьовиті бджілки, ні хвилинки не сидять на місті, завжди роблять щось цікаве та корисне. А помічник вихователя прищеплює дітям любов до праці. Діточки із задоволенням допомагають поливати квіти, чергувати, тож у групі завжди чисто і затишно Наджафова Конюл Шахлар.

ГРУПА № 4 СЕРЕДНІЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК, 11 ДІТЕЙ)Зветься група ця «Пізнайка», А чому так? Відгадай - ка! Бо кмітливі малюки Вчаться в групі залюбки!Вихованцям групи №4 завжди цікаво і весело.Також цікаво слухати казки вчителя-логопеда Почечун Олени Вікторівни, у яких може стати героєм кожна дитина!

ГРУПА № 5 СТАРШИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК, 18 ДІТЕЙ) «Капітошка»- група п’ята, Всі навчаються завзято: Світ навколо пізнають, Дуже весело живуть!Група № 5 відкрилася у вересні 2010 року. У ній наші спостережливі вихованці роблять свої відкриття про навколишній світ разом із енергійною вихователькою Гулевською Оленою Миколаївною.

ГРУПА № 6 МОЛОДШИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК, 16 ДІТЕЙ)Ось шоста група "Козачата" - Розумні та кмітливі діти, Вони все вміють та все знають, В садочку весело зростають! У вересні 2014 року в нашому садочку відкрилася чудова група № 6.Тут виховуються наші маленькі козачата. Спрятливу атмосферу для розвитку малят створює вихователь Сафонова Людмила Олександрівна, яка підходять до процесу навчання креативно та сучасно. А за затишком в групі слідкує помічник вихователя Ірина Валентинівна.

ГРУПА №7 (СТАРШИЙ ДОШКІЛЬНИЙ ВІК, 21 ДИТИНА)Група "Зірочки". У 2017 році міжнародна організація ЮНІСЕФ відкрила нову групу у нашому садочку.Завдяки згуртованій праці вдалося створити творчу атмосферу у групі, що буде допомагати діткам краще зпсвоювати знання. А допомагає малятам у цьому вихователь Масалітіна Світлана Володимирівна та Свічкар Марина Володимирівна.